Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /customers/4/b/9/janr.be/httpd.www/sc_post-gent/functies.php:197) in /customers/4/b/9/janr.be/httpd.www/php/functions.php on line 1373 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /customers/4/b/9/janr.be/httpd.www/sc_post-gent/functies.php:197) in /customers/4/b/9/janr.be/httpd.www/sc_post-gent/index.php on line 33 Toernooien
Het recentste toernooi (Post_2019-2020) is nu geselecteerd. Indien U een ander toernooi wilt kan U dit kiezen via het menu(Actief toernooi ==> Kies toernooi)

Klik op dit vlak om te sluiten
Het recentste toernooi (Post_2019-2020) is nu geselecteerd. Indien U een ander toernooi wilt kan U dit kiezen via het menu(Actief toernooi ==> Kies toernooi)

Klik op dit vlak om te sluiten

Welke gegevens worden er van jou bewaard op de site?

Kijk op de privacy info pagina



Klik op dit vlak om te sluiten.00:08:20

De club is gesloten tot eind augustus



Klik op dit vlak om te sluiten.00:00:15
Nog dagen te gaan dagen voor we officieel starten
Bekijk de agenda voor de ledenvergadering
Gelukkige verjaardag aan: Juliaan Carels (20 augustus), Luc Riesselmann (23 augustus), Frank Vlaeminck (25 augustus)
×

Wat wil je kwijt over de site



5 partijen konden niet gespeeld worden wegens covid-19

#20202019201820172016201520142013201220112010200920082007200620052004200320022001200019991997199619951993199219911990198919881987198619851984198319821981198019791978197719761975197419731972197119701969196819671966196519641963196219611960195919581957195619551954195319521951195019491948194719461945
466
A Claerman115
A Minne3111
A Roelandt2125
A. Asscherick14109113556412109651
A. Booten14115634313581413315
A. Breways1095547128355
A. Coene16
A. Minne13
A. Roelandt4716166
A. Van Waeyenberghe17
A. Vermoens6913942023
A. reyniers1213142313121427694
Aimable Vormezeele2343386243253719207416101
Alain Van Hove277
Alain Vanhove2135
Albert Booten442153
Albert Minne838351353
Andre Cuvelier11
André Cuvelier155134622252937428
Antoine De Keyser887768686
Armand Exsteyl7339141138
Armand Exteyl81654621011
Ben Van De Putte12
Bernard De Vos19
Bruno Baeyens101186811103
Bruno De Baenst11
C. claeys235
Danny Vlaeminck298
Dirk Vormezeele141566129999434
Doncker De114
E. Howeutt713751715194
E. Lucas4151556
E. Uyterhaeghe2103
E. Van De Sijp17
E. Van Herreweghe112
E. Van Hoorde121
E. Van Marck114
Eddy Henry3182
Eddy Keerstock4069
Edmond Henry3654226424533213312564317325151107732
Etienne Bauwens258
F. Broucke113
F. Van De Bosshe14
F. Van Hecke19
F. Van Heule114
Fernand De Mulder1346776411234106
Filip Van Houtte3122
Fr cornelis117
Frank D'hooge81112114
Frank Vlaeminck470410223231373652228352312421211283758865811
Frans Bracke29161615381428610161710464561151115134179519
Frans Pieters1654333682671061212
Frans Van Meerhaege17
Frans Van Meerhaeghe14
François Lamproye1178226533
Freddy Buysse43082434444234145744773451691312101012121313315
Frederic Van De Vijver28
G Breways15
G. Bonnet276
G. Breways2812
G. De Baere15
G. De Lange277
G. Tilmmermans14
G. Van Laer221
G. Wullaert32812
G. leroux45121818
George D'hooge369866976941091278297778111126559964793101212
Georges Timmerman17112311121273131210
Georges Van Wassenhove2147551612142763469109104435
Gerard Diest3946296779649665119911111298123473798472
Gerard Helbers121313127121312121526
Gilbert Riesselmann2077561452477383836
Guido Wolff5107102
Guido Wollf2810310118211104576101065108448141251312
H Vlaminck12
Hubert De vos78341110105
Hugo Van Rompu1012101212141481514
J Carter254
J Houwcutt111
J Howcutt14
J Martens3776
J volleman111
J. De Maeyer98611108413118
J. De Vaere2126
J. Van Loocke18
J. Van Parijs522778
J. vermeersch111
Jacques Laureyssens3207434283244356251331534971011
Jacques Vandersaenen16435114131335311319
Jan Remue3002211132211121111223132
Jean Vermeulen238
Jean-Piere Buysse16
Jean-Pierre Buysse41211514
Jean-pierre De Backere31132
Jhonny filiaert21110
Jonathan ?10
Jose De Maeyer2146
José De Mayer148682269114122189
Julia D'hooge111114151812615171633
Juliaan Braet12141010689641448
Juliaan Carels5588810897111196957918110752779828988291081212810513111129441513
Juliaan Marten101072710736113
Julien Lemmens217799111010913121311101111119
Julien filiaert112
Karel De Smaele15
Kim 116
Kurt De Tollenaere45167
L Bauwens548233
L Becu5174837
L Van Bragt419834
L. Bruinfaut113
L. De Prez71814594214
Louis Volleman610121820206
Luc Dobbelaere19
Luc Riesselmann7055241
Luc Van Hoecke1201111111111
Lucien Van Herreweghe394342931415354641932423142664411132334
M De Vylder17
M Hebbelinck281
M Janssens15
M Joliet14
M. Coppens113
M. Myboer261
Marc Bruinje31539
Marc Cornelis14
Marc Exteyl14
Marc Van Damme2125
Marc Van Geertsom1285106510131191415
Noël Poelman315652598888912754107644131263131818
P. Van Heesvelde114
Patrick Henry910672171916811
Pr. Van De Putte313111
R Coene227
R Patijn269
R Roelandt113
R Van Poecke13
R dhaenens692149114
R. D'Hooge21110
R. Delannoi7106731126
R. Dhont3559
R. Lully15
R. Pieters12
R. Van De Leus2149
R. Vieuxtemps711866111418
Richard Carrara12161131377469121
Richard Pelfréne32131011101141098718667719115859624755543
Rita Clayssens113
Robert Cleppe661212141710
Robert Van De Walle813122251
Roland Christiaens913131314101516
Rudy Colpaert161122321422276921
Rudy Vermeersch231
Stephan Selwitschka45675
T. Keppens319172
Victor De Fevere2814141211101013613121111129312115811107121
Walter Cleppe2117
Willy De Mets51115533554547674664358981035474855108527814910111561264132
Yves De Buck10
Yvonne Klijsen160356657958897
a. Claeys12211675261820
g volleman2522
r schelstraete121
Nog 39 dagen tot de start van de nieuwe competitie.

Klik op dit vlak om te sluiten.00:00:02
Het recentste toernooi (Post_2019-2020) is nu geselecteerd. Indien U een ander toernooi wilt kan U dit kiezen via het menu(Actief toernooi ==> Kies toernooi)

Klik op dit vlak om te sluiten