Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /customers/4/b/9/janr.be/httpd.www/sc_post-gent/functies.php:197) in /customers/4/b/9/janr.be/httpd.www/php/functions.php on line 1413 Toernooien
Het recentste toernooi (Post_1995-1996_Ere) is nu geselecteerd. Indien U een ander toernooi wilt kan U dit kiezen via het menu(Actief toernooi ==> Kies toernooi)

Klik op dit vlak om te sluiten
Het recentste toernooi (Post_1995-1996_Ere) is nu geselecteerd. Indien U een ander toernooi wilt kan U dit kiezen via het menu(Actief toernooi ==> Kies toernooi)

Klik op dit vlak om te sluiten

Welke gegevens worden er van jou bewaard op de site?

Kijk op de privacy info pagina



Klik op dit vlak om te sluiten.00:08:20
×

Wat wil je kwijt over de site


#2020201920182017201620152014201320122011201020092008200720062005200420032002200120001999199819971996199519941993199219911990198919881987198619851984198319821981198019791978197719761975197419731972197119701969196819671966196519641963196219611960195919581957195619551954195319521951195019491948194719461945
466
A Claerman115
Aimable Vormezeele241308386243253719207416101
Alain Vanhove513057
Albert Booten1811563431358141331542153
Albert Coene16
Albert Minne12383513531113
Alfons Asscherick14109113556412109651
Alfons Breways1095547128355
Alfons Vermoens6913942023
André Cuvelier1651346222529374281
André Reyniers1213142313121427694
André Roelandt6716166125
Antoine Claeys12211675261820
Antoine De Keyser887768686
Antoine Van Waeyenberghe17
Armand Exsteyl7339141138
Armand Exteyl81654621011
Ben Van De Putte12
Bernard De Vos19
Bruno Baeyens1011868771103
Bruno De Baenst11
C. claeys235
Danny Vlaeminck298
De Doncker114
Dirk Vormezeele1515661299999504
E. Lucas4151556
E. Uyterhaeghe2103
E. Van De Sijp17
E. Van Herreweghe112
E. Van Hoorde121
E. Van Marck114
Eddy Henry3182
Eddy Keerstock4067
Edmond Henry3654226424533213312564317325151107732
Elsie Howcutt713751715194
Etienne Bauwens258
F. Broucke113
F. Van De Bosshe14
F. Van Hecke19
F. Van Heule114
Fernand De Mulder1346776411234106
Filip Van Houtte3122
Fr cornelis117
Frank D'hooge81112114
Frank Vlaeminck48041022323337365422835231240221211283758865811
Frans Bracke29161615381428610161710464561151115134179519
Frans Pieters1654333682671061212
Frans Van Meerhaeghe307
François Lamproye1174426535
Freddy Buysse44083434444334143744773451160941312101012121313315
Frederic Van De Vijver214
G. Bonnet276
G. Breways38125
G. De Baere15
G. De Lange277
G. Van Laer221
G. Wullaert32812
G. leroux45121818
George D'hooge369866976941091278297778111126559964793101212
Georges Timmerman181123111212473131210
Georges Van Wassenhove2147551612142763469109104435
Gerard Diest404280936779649665119911111298123473798472
Gerard Helbers13131312712131212151206
Gilbert Riesselmann2077561452476383836
Guido Wolff71051002
Guido wolff271031011211104576101065108448141251312
H Vlaminck12
Hubert De vos78341110105
Hugo Van Rompu1012101212141481514
J Carter254
J Howcutt2114
J. De Maeyer98611108413118
J. Van Loocke18
J. Van Parijs522778
J. vermeersch111
Jacques Laureyssens330743428324435625136105634971011
Jacques Vandersaenen16435114131335311319
Jan De Vaere2126
Jan Remue29022111323111211112232342
Jan Remue 20
Jean Vermeulen308
Jean-Piere Buysse16
Jean-Pierre Buysse41211514
Jean-pierre De Backere31132
Jhonny filiaert21110
Jose De Maeyer2146
José De Mayer148682269114122189
Julia D'hooge111114151812615171633
Juliaan Braet12141010689641448
Juliaan Carels5688810897111196957918110751101779828988291081212810513111129441513
Juliaan Marten101072710736113
Julien Lemmens21879911106613121311101111119
Julien Martens3776
Julien filiaert112
Karel De Smaele15
Kim116
Kurt De Tollenaere45167
L Bauwens548233
L Becu5174837
L Van Bragt419834
L. Bruinfaut113
L. De Prez71814594214
Louis Volleman71012182020611
Luc Dobbelaere19
Luc Riesselmann7054241
Luc Van Hoecke1201111111111
Lucien Van Herreweghe394342931415354641932423142664411132334
M De Vylder17
M Hebbelinck281
M Janssens15
M Joliet14
M. Coppens113
M. Myboer261
Marc Bruinje31539
Marc Cornelis14
Marc Exteyl14
Marc Van Damme2125
Marc Van Geertsom1285106510131191415
Noël Poelman315652598888912754107654131263131818
P. Van Heesvelde114
Patrick Henry910672171916811
Pr. Van De Putte313111
R Patijn269
R Van Poecke13
R dhaenens692149114
R. Delannoi7106731126
R. Dhont3559
R. Lully15
R. Van De Leus2149
Raoul Coene227
Richard Carrara12161131377469121
Richard Pelfréne32131011101141098718667719115859624755543
Rita Clayssens113
Robert Cleppe661212141710
Robert Van De Walle813122251
Roger Roelandt113
Roger Vieuxtemps711866111418
Roland Christiaens10131313140101516
Rudy Colpaert161122321422276921
Rudy D'Hooge21110
Rudy Pieters12
Rudy Vermeersch301
Rudy schelstraete121
Stephan Selwitschka45675
Theo Keppens319172
Thomas Cleuren10
Victor De Fevere291414121110101361312111112903512115811107121
Walter Cleppe2117
Willy De Mets5270415533554547674664358981035474855108527814910111561264132
Yves De Buck10
Yvonne Klijsen160356657958897
g. Volleman2522
Het recentste toernooi (Post_1995-1996_Ere) is nu geselecteerd. Indien U een ander toernooi wilt kan U dit kiezen via het menu(Actief toernooi ==> Kies toernooi)

Klik op dit vlak om te sluiten

Lees ook onze laatste blog

My corona verhaal

Dag vrienden. Maandag 21 september had ik vergadering voor het werk. De dag later kreeg ik de onaangename melding dat 1 van de leden van de vergaderi